Tüm Haberler
Tüm Haberler
Sık Kullanılanlara Ekle! Açılış Sayfası Yap! Sitene Ekle! İletişim
  Anasayfa
  Haberler
  Bölgeler
  Yazarlar
  Ziyaretçi Yorumu
  Üyelik İşlemleri
  Künyemiz
  İrtibat

Gelişmiş Arama
Kitap Tanıtımı
 Humus'ta Kan Gövdeyi Götürüyor (Video)    Erdoğan: Suriye bizim iç meselemizdir    Zevahiri Suriye Muhalifetini Destekledi    Beşşar Esad’ın Suriye'de Öngöremedikleri    Şehid Şeyh Ahmed Yasin: Allah'ım Ümmetin Suskunluğunu Sana Şikayet Ediyorum    ''İskenderun saldırısı İsrail'in taktik değişikliği''    İKÖ ve İslam Dünyasının Soruları    İrlanda gemisi Gazze yolunda    Türkiye'den İsrail'e Enerji Yaptırımı Sinyali    Hamanei: ''Siyonist rejimin saldırısı beşeri vicdanlara saldırıydı!''  
Novo Ordo Seclorum ya da, Süleymaniye’den Pakistan’a..
Pazar, 30 Aralık 2007 - (15:12)
Abdurrahman Dilipak

Facebook da paylaş Twitter da paylaş

Dün yazmıştım, bugün de devam edeyim.. ABD için “Kargaşa iyidir”.. Bir kargaşa sonrası Afganistan'ı işgal etti. Bir kargaşa sonrası girdi Irak’a ve yine bir kargaşa sonrası Pakistan’ın sınırlarını zorluyor..


Artık Pakistan’ı da işgal edebilir..
Saddam’ı İran’a karşı kışkırtan, Kuveyt’e girmesi içi teşvik eden, Halepçe’nin Kürt halkının kimyasal gazlarla öldürülmesi için Saddam’a bu silahları veren kimdi?..
Şimdi ABD Kürt yanlısı oldu Tabalani’yi ve Barzani’yi destekliyor. Yarın, işi bittiğinde Saddam’a yaptıklarını Kürtlere de yapacak... Yıllarca PKK’ya silah verdi de ne oldu? Şimdi ne yapıyor? Kimden yana? Yarın tekrar silahlarını Türkiye’ye doğrultmayacağını kim garanti edebilir?..
ABD’nin dostu yok, çıkarları var.. Sadece çıkarları..
Yanınızda yüz dolar varsa çıkarıp bakın. Orada bir Heksagram var..
Aslında Dolar matbaa ile çoğaltılan büyülü bir kağıttır.. Kabbala öğretisindeki sembollerle doludur..
Bilmem biliyor musunuz, Hitler’in Olüktik sembolü olan gamalı haçı Swastika da Kabbala öğretisi içinde yer alan bir semboldür..
Siyon yıldızı olarak ün yapan 6 köşeli yıldız aslında Davud yıldızı olarak bilinir. Aynı zamanda Hz. Süleyman’ın yüzüğündeki vefk, mühür de bu şekildeydi..
Bu sembol Arkana büyüsünün de ara heksagramını oluşturur..
Siyonistlere göre Yahudilerin yeryüzü egemenliğini ifade eden altı köşeli yıldız bugün İsrail bayrağını oluşturmakla birlikte Amerikan dolarının da ana formunu teşkil eder.. İsrail bayrağındaki iki mavi çizgi ise Nil ve Fırat’ı temsil eder..
Bu esoterik form Yahudi kültürü ile Hindistan’a geçmiş ve burada Siri Yantra Mandala adını almıştır..
Dolardaki piramide baktınız mı? Üzerinde ne yazar? Annuit Coeptis. Yani “Biz planın başarı ile tamamlanacağına inanıyoruz..” ya da “Bizim ana meselemiz planın başarı ile tamamlanmasıdır ki o tamamlanacaktır” gibi bir anlamı var. Bunun anlamı, Kehanete imanı ifade eder.. Çünkü bu büyü, yeryüzü egemenliği için yapılmıştır ve Dolar bu büyünün bizatihi kendisidir..
Başta “in gold we trust” yazıyordu. Sonra golddaki “l” düştü ve altının yerini “God: Tanrı” aldı..
Bugün Amerikan Doları’nda “Federal Reserve Note” diye bir ibare var. Peki nedir bu “Federal Reserv” derseniz işte orada karşısınıza asıl derin gerçek ortaya çıkıyor..
Bir zamanlar dolarda o da yazmıyordu Siver Cesrtificate yazıyordu..
İşin ilgilileri Fransa’nın ABD’den dolar karşılığı teminat olarak gösterdiğini beyan ettiği altını istediğinde yaşanan olayları biliyorsunuz..
Kenedi belki de bu işe el attığı için öldürüldü. Sonra onu öldüreni de öldürdüler..
Bana kalırsa doların büyüsü İran tarafından bozuldu.. İrangate olayı doların iktidarının o büyülü saltanatının sonudur.. İran bu işte yalnız değildi, hem CIA ve hem de MOSSAD, İsrail, bu dünyanın en değerli kağıdını paçavraya çevirmek için ne gerekiyorsa onu yaptılar. İran da bu işe son noktayı koydu..
Annuit Coeptis’in hemen yanında Latince olarak ne yazıyor: “E Pulirubus Umum”. Peki bu ne demek: Birçoklarının içinde bir tane.. Yani “seçilmiş toplum / kavim”
Altta ise bir başka Latince cümle: Novo ordo seclorum” Yani çağların yeni düzeni. “Yeni dünya düzeni” demek. Tevrat’ta Yahudilere vaad edilen, 6 köşeli yıldızda ifadesini bulan büyük sır.
Yeni Dünya Düzenine eşbaşkan olmak, Tevrat’ta Nuh kıssası anlatılırken Yafes'in misyonu ile ilgilidir.. “Söyle itaat etsinler, itaat etmeyeceklerse yol ver çekip gitsinler, eğer itaat etmiyorlar ve gitmiyorlarsa, her birinin evlerinin önüne bir sundurma çakacaksın, onları orada asacak, evlerini viran edecek, çöplerine bile dokunmayacaksın”. Yafes Tevrat’a göre Türklerin atasıdır. Bunu bir kenara not edelim.. Yahudileri, Ötekilerin elinden kurtaracak olan Türklerdir..
Yeni dünya düzeni için ABD’nin bugün bize teklif ettiği, öte yandan aba altından bize gösterdiği sopa bu..
“Çağların yeni düzeni” derken, burada bundan sonraki çağlardan söz ediliyor. Yani “Tarihin sonu”ndan.. Bunun için gerekirse medeniyetlerarası bir savaş bile göze alınacaktır..
Ordo Ab Chao’ya gelince, işin sırrı burada.. Dolar’daki bu büyülü cümle aynı zamanda dünya derin devletinin sacayaklarından biri olan İlluminatinin temel sloganıdır. Anlamı: “Kaosdan düzen çıkar / Kaos bizim için iyidir / Önce Kaos-Karmaşa ve ardından düzen.” Kendileri tarafından üretildiği ve kendi kontrollerinde olan kaos korkulacak bir şey değil, hatta iyidir. Kaos bir yanı ile de kozmik düzeni ifade eder.. Bu gizli güç, bir bakıma evreni modelleyerek yeryüzünden yeni bir düzen oluşturma adına, Tanrısal bir misyon üslenerek yapar bu işi. Bu bizdeki “bulanmadan durulmaz” sözü ile açıklanabilir biraz da. Kaos önce boşluk doğurur ve ardından o boşlukta doğan fırsatla boşluğun içi doldurulur.. Yeni dünya düzeni bu boşluğun oluşmasının ardından gerçekleşecektir. Onun için iti ite kırdırmak / herkesi birbirine düşürmek gerekebilir.
Bilmem terör, irtica, ya da Afganistan, Irak, Pakistan’da yaşananları bu formülle açıklamak mümkün mü..
Soğuk savaşta bunu yapmadılar mı, Alevi-Sünni, Kürt Türk, ilerici-gerici, sağ-sol kavgası bunun sonucu değil mi idi? Darbeler bu kargaşalardan sonra oluşturulmadı mı?
Akıl, hikmet ve feraset sahipleri, Hannas’ın vesvesesi ile gelen, akıl, iman, sevgi, merhamet, bilgi, vahdet yokluğunda hayat bulan bu fitneden uzak durmak ve bu büyüyü bozmak zorundalar..
Aselsan’daki intihar, Çanakkale’deki trafik kazasını ya da Isparta’daki uçak kazasını, Şemdinli, Susurluk, Süleymaniye, Afganistan, İran, Irak gerçeğini bu gözle yeniden değerlendirmek gerek.
Hermetik yorumlara göre, Salı günü 2008 başlıyor. 2007, 2+7 ile bittiği için bir sonun ifadesidir.. 2008 yeni bir başlangıç olacaktır.. Geleceğin derin sırrı peşindekiler için, hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağı yeni bir dönem başlıyor.. Yeni dönem için ise yeni düzen gerekli..
Yarın da bu konuya devam edeceğim
Selâm ve dua ile..

[ Arşivle! ] [ Yazdır! ] [ Postala! ]

 

Facebook da paylaş Twitter da paylaş

'Abdurrahman Dilipak'in Son 10 Yazısı
   Mehdi mi dediniz?
   Efkar bastı!
   Futbol, bir din ya da put mu?..
   “Allah sana rahmet etmesin!?”
   Cehaletin böylesi - 2
   Cehaletin böylesi - 1
   Ker-bela
   Pakistan, Kenya derken!
   Ah Gregory ah!
   BENAZİR'İ DE VURDULAR...
Yazarlar
Maruf Çetin
Fedek ile ilgili tüm tartışmalar uydurmadır
Alıntılar
Selahaddin Eş Çakırgil
Bir geçmeyen geçmişin, bir zorbalığın 100 yılından resmi geçit sahneleri..
Bülent Şahin Erdeğer
Diller Değil Davranışlardır Aslolan...
Ahmet Varol
'Kaybedecek Zalim' İçin Kaybetmek
Robert Fisk
Fisk: Şiiler, Esad'ı yalnız bırakmayacak
Bülent Keneş
Suriye'de yaşanan katliamlarda İran'ın rolü
Abdurrahman Dilipak
Mehdi mi dediniz?
Haberler
Kitaplar
Oyunlar

islamdunyasi.com'da
internet'te

© Copyright by İslamdünyası
E-Posta:
info@islamdunyasi.com

Kaynak göstermek şartıyla alıntı yapılabilir.
Yazarların yazıları kendilerini bağlamaktadır.
Sitemiz Basın Meslek İlkeleri'ne uymayı taahhüt etmektedir.